Orient Stock (wysyłka 24-48h)
Gwizdek z kulką na sznureczku dostępny od ręki w kolorze czarnym i białym

WINPAD ® - podkładka do samochodu - nasz opatentowany produkt, świetnie trzymający telefon komórkowy, okulary, dyktafon, drobne monety, itp. na desce samochodu. Doskonale i bez żadnego problemu przylega do gładkich powierzchni, zarówno w poziomie, jak i w pionie! Możliwość naniesienia własnego logo i szeroka gama kolorystyczna pozwala na zaprojektowanie wymarzonej podkładki.

ENERGY BALANCER ® - opatentowana, wykonana w 100% z chirurgicznego silikonu opaska, z dwoma mylarowymi dyskami. Te dwa dyski holograficzne dostosowują się do indywidualnego rytmu biologicznego każdego użytkownika. Optymalizują przepływ energii elektrochemicznej w organiźmie, co w efekcie balansuje energię, poprawia równowagę, wzmacnia wytrzymałość i ogólną sprawność ciała.

Identyfikatory z okienkiem - doskonale spełniają swoją rolę i przydają się w hotelech, stacjach benzynowych, urzędach jak i większych korporacjach. Mocowane na agrafkę lub wieszak z agrafką. Identyfikatory w kolorach złota, srebra i bieli posiadają pole do nadruku lub graweru oraz okienko do umieszczenia danych osobowych,zabezpieczonych przeźroczystą folią i plastikową zaślepką.

Uchwyty do kart, karnetów, skipassów- 2 rodzaje: office (mniejsze) oraz Extra (większe). Możliwość naniesienia logo.

Nieśmiertelniki - mogą służyć do identyfikacji firmy, poprzez umieszczenie na nich nazwy firmy, produktu, zdjęcia, itp. Nieśmiertelniki wykonywane są z najwyższej jakości materiałów - ze stali kwasoodpornej (nierdzewnej) oraz w wersji tańszej z żelaza pokrytego miedzią, a następnie dowolną powłoką (nikiel, srebro, mosiądz, złoto) lub aluminium.

Opaski odblaskowe samozwijające się - dzięki specjalnej folii odblaskowej opaski zapewniaja bezpieczeństwo i widoczność na drodze. Szczególnie dzieciom w drodze do szkoły jak i w drodze powrotnej.

Odblaski twarde


ENERGY BALANCER


O szczegóły zapytaj w naszym
Dziale Handlowym